Bibel 1800-tal

Bibel 1800-tal
Bibel 1800-tal
Bibel 1800-tal
Bibel 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIBEL, England 1873, rikt dekorerad pärm

Spänne saknas, bruksslitage

328571

2015-09-19