Eric Chambert tillskriven möbelgrupp
Klubbat för:
13 500 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
ERIC CHAMBERT, tillskriven, dagbädd, 1930-tal, fanér i björk, rosa sammetsklädsel, dagbäddens längd, 200, höjd 71 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
328577
Päivämäärä:
2015-09-19