Eric Chambert tillskriven möbelgrupp

Klubbat för:

13 500 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

ERIC CHAMBERT, tillskriven, dagbädd, 1930-tal, fanér i björk, rosa sammetsklädsel, dagbäddens längd, 200, höjd 71 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

328577

Päivämäärä:

2015-09-19