Grötskål 1800-tal

Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÖTSKÅL, 1800-tal, tenn, otydliga stämplar, höjd ca 16, längd 20 cm

Skador, lagningar

328580

2015-09-19