Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Landskap, signerad Jenny Nyström, olja på duk fäst på pannå, 23x31,5 cm
Enstaka färgbortfall, ytsmuts.
328604
2015-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här