Jenny Nyström oljemålning

Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Landskap, signerad Jenny Nyström, olja på duk fäst på pannå, 23x31,5 cm

Enstaka färgbortfall, ytsmuts.

328604

2015-09-23