Senapskannor och saltkar samt pepparströare

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SENAPSKANNOR, 1 par, PEPPARSTRÖARE, 1 par, SALTKAR, 1 par, silver, senapskannor och saltkar med glasinsats i blått glas, total vikt ca 340 g (exkl. glasinsats),
extra glasinsats samt skedar medföljer

Smärre bruksslitage, en glasinsats med enstaka smärre nagg

328605

2015-09-19