Senapskannor och saltkar samt pepparströare
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SENAPSKANNOR, 1 par, PEPPARSTRÖARE, 1 par, SALTKAR, 1 par, silver, senapskannor och saltkar med glasinsats i blått glas, total vikt ca 340 g (exkl. glasinsats),
extra glasinsats samt skedar medföljer
Smärre bruksslitage, en glasinsats med enstaka smärre nagg
328605
2015-09-19