Tidningshylla jugend

Tidningshylla jugend
Tidningshylla jugend
Tidningshylla jugend
Tidningshylla jugend
Tidningshylla jugend
Tidningshylla jugend
Tidningshylla jugend
Tidningshylla jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSHYLLA, 1900-talets första hälft, jugend, metall och mässing, höjd 74, 44x31 cm

Bruksslitage

328623

2015-09-19