Olle Nyman färglitografi

Olle Nyman färglitografi
Olle Nyman färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Kvinna med barn, färglitografi, signerad Olle Nyman -80, 35/100, ca 62 x 44 cm

328633

2015-09-19