Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Toi et Moi", leoparder, signerad M. Pyk, litografi, 37/50, bladmått 53 x 65 cm

328640

2015-09-19