Harald Hooper

Harald Hooper
Harald Hooper
Harald Hooper
Harald Hooper

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

HARALD HOOPER (1923-1989), Komposition, blandteknik, signerad och daterad H Hooper 84, ca 38 x 50 cm

328649

2015-09-19