Plafonddel till ljuskrona

Plafonddel till ljuskrona
Plafonddel till ljuskrona
Plafonddel till ljuskrona
Plafonddel till ljuskrona

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLAFOND / DEL till ljuskrona, 1900-talets första hälft, slipat glas, diameter 26 cm

Enstaka nagg

328660

2015-09-19