Oljmålning marint motiv

Oljmålning marint motiv
Oljmålning marint motiv
Oljmålning marint motiv
Oljmålning marint motiv
Oljmålning marint motiv
Oljmålning marint motiv

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marinmotiv, olja på duk, otydligt signerad och daterad 1911, 68x98 cm

Krackelerad

328687

2015-09-21