Hink i koppar

Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar
Hink i koppar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

HINK, 1800-tal, koppar med järnbeslag, höjd 28 cm

Smärre skador

328689

2015-09-21