Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VEVGRAMMOFON, Sonata, Tyskland tidigt 1900-tal, 4 medföljande stenkakor, höjd 25, 33 x 33 cm
Funktion ej testad, slitage och skador, nyckel saknas
328690
2015-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här