Hörnskåp i björk

Hörnskåp i björk
Hörnskåp i björk
Hörnskåp i björk
Hörnskåp i björk
Hörnskåp i björk
Hörnskåp i björk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, björk och björkrot, höjd 210, 80x52 cm, nycklar finns

Torrsprickor, bruksslitage

328701

2015-09-19