Beck & Ljung färglitografi

Beck &  Ljung färglitografi
Beck &  Ljung färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): " Thru to love", signerad och daterad Beck o Ljung 1978, färglitografi, 138/150, 62x47 cm

328709

2015-09-19