Vaser Gustavsberg

Vaser Gustavsberg
Vaser Gustavsberg
Vaser Gustavsberg
Vaser Gustavsberg
Vaser Gustavsberg
Vaser Gustavsberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, vaser, 1 par, 1800-talets andra hälft, majolika, dekor av rosor i relief, märkta AG, höjd ca 33 cm

Nagg, skador

328715

2015-09-20