Robert Hancock oljemålning
Vollendet
2015-09-23
328736
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ROBERT HANCOCK (Åland, 1912-1993): Allé, signerad och daterad R. Hancock -47, olja på pannå, 69x49 cm
Retuscherad