Robert Hancock oljemålning

Robert Hancock oljemålning
Robert Hancock oljemålning
Robert Hancock oljemålning
Robert Hancock oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT HANCOCK (Åland, 1912-1993): Allé, signerad och daterad R. Hancock -47, olja på pannå, 69x49 cm

Retuscherad

328736

2015-09-23