Ture Fabiansson

Ture Fabiansson
Ture Fabiansson
Ture Fabiansson
Ture Fabiansson
Ture Fabiansson
Ture Fabiansson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TURE FABIANSSON (född 1910): Järnvägsspår, signerad och daterad Fabiansson -35, olja på duk, 60x80 cm

328739

2015-09-23