Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 85, 89x44 cm
Kuntoraportti
Omarbetad, nyckel saknas
328741
Päivämäärä:
2015-09-19