Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 85, 89x44 cm

Kuntoraportti

Omarbetad, nyckel saknas

328741

Päivämäärä:

2015-09-19