Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Sydostasien, 1900-tal, fanérad, med dörrpar, 4 lådor, beslag i mässing i form av bl a fjälrilar, höjd ca 79, 40 x 93 cm

Överskåp saknas, slitage

328744

2015-09-19