Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, porslin, polykromt bemålad, krönt av sittande kvinnofigurin, höjd ca 36 cm
Nyckel o pendel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre skador
328748
2015-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här