Matbord och stolar NK
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, Nordiska Kompaniet 1923, bonad björk, höjd 79, diameter 100, 2 iläggsskivor à 50 cm, 4 STOLAR, 2 KARMSTOLAR från 1927, stolsryggen med rotting, intarsia, Skyltmärkta NK 31954-4 7 28 samt 28251301125
Senare klädsel med fläckar, slitage, ytskador
328750
2015-09-19