Matbord och stolar NK

Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK
Matbord och stolar NK

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, Nordiska Kompaniet 1923, bonad björk, höjd 79, diameter 100, 2 iläggsskivor à 50 cm, 4 STOLAR, 2 KARMSTOLAR från 1927, stolsryggen med rotting, intarsia, Skyltmärkta NK 31954-4 7 28 samt 28251301125

Senare klädsel med fläckar, slitage, ytskador

328750

2015-09-19