Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanerad i ek, senare kalkstensskiva, beslag bär spår av förgyllning, höjd 79, 119 x 59 cm
PROVENIENS: Leufsta herrgård
Fanerskador, nyckel saknas
328759
2015-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här