Byrå rokoko
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, rutfanérad i olika träslag bl a alm, konturerad skiva, beslag i brons, höjd ca 84, 104 x 56 cm
PROVENIENS: Leufsta herrgård
Fanérskador, lagningar, nyckel saknas
328762
2015-09-19