Skål Jan Johansson för Orrefors

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN JOHANSSON, skål, "Oändlighet", Orrefors, slipad dekor av cirklar, signerad Orrefors 9001970 Jan Johansson 2-25, höjd 19, diameter 28 cm

Fotnagg

328773

2015-09-19