PORTRÄTT AV TSCHAIKOWSKY omkring 1900

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTRÄTT AV TSCHAIKOWSKY, (omkring 1900), oidentifierad konstnär, monogramsignerd och daterad 99 - 1900, olja på duk, 49x38 cm

Dukskador/lagningar

328777

2015-09-19