Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005), Platangrenar, signerad och daterad G. Norrman 1983, 30/40, torrnål, 14x20 cm, bladstorlek 25x31 cm, monterad i passepartout

328792

2015-09-24