Bronsfigurer klocka porslin Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, porslin Kina, 1800-tal, BORDSKLOCKA, GRAVFIGURINER,mässing, ASK med lock, lackarbete, klockans höjd 16 cm, skålfatets längd 29 cm

Slitage

328889

2015-09-20