Ljuskrona i venetiansk stil

Ljuskrona i venetiansk stil
Ljuskrona i venetiansk stil
Ljuskrona i venetiansk stil
Ljuskrona i venetiansk stil

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSKRONA, venetiansk typ, 1900-talets början, behängd med olikslipade prismor, för 12 ljus, delvis elektrifierad, höjd ca 105 cm

Skador
Lösa delar och prismor medföljer

328891

2015-09-20