Väggpendyl Ephraim Hedström

Väggpendyl Ephraim Hedström
Väggpendyl Ephraim Hedström
Väggpendyl Ephraim Hedström
Väggpendyl Ephraim Hedström
Väggpendyl Ephraim Hedström
Väggpendyl Ephraim Hedström

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EPHRAIM HEDSTRÖM, väggpendyl, empire, urtavla med arabiska siffror, märkt Ephr Hedström Stockholm, förgylld, träskuren dekor, figurer av mytologiska figurer, höjd ca 97 cm

Lagningar, ombronserad. Pendel finns. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.

328893

2015-09-20