Väggpendyl Ephraim Hedström
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EPHRAIM HEDSTRÖM, väggpendyl, empire, urtavla med arabiska siffror, märkt Ephr Hedström Stockholm, förgylld, träskuren dekor, figurer av mytologiska figurer, höjd ca 97 cm
Lagningar, ombronserad. Pendel finns. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.
328893
2015-09-20