Punschkoppar bägare slev silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHKOPPAR, 6 st, 2 BÄGARE, silver, SLEV, silver, med svärtat skaft, total vikt utan slev ca 285 g

Bägare med inskription, repor, skaftet med slitage

328901

2015-09-20