Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNSCHKOPPAR, 6 st, 2 BÄGARE, silver, SLEV, silver, med svärtat skaft, total vikt utan slev ca 285 g
Bägare med inskription, repor, skaftet med slitage
328901
2015-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här