Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, fasettslipat kvicksilverfolierat glas, förgylld, träskuren dekor, ca 140x56 cm

Förgyllning med slitage, foliering med smärre skador

328903

2015-09-20