Skrivbord / sideboard teak
2015-09-20
328907
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD / SIDEBOARD, 1960-tal, teak, höjd 73, 171x53 cm
Slitage, ytskador