Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964): "Inga vid spinnrocken", signerad och daterad Sam Uhrdin -49, olja på duk, ca 80x100 cm
Färgbortfall
328912
2015-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här