Soffbord med glaskiva

Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva
Soffbord med glaskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, med glasskiva, skiva i mahogny, bågformat underrede, höjd 53, 140x75 cm

skivan med smärre nagg/kan användas utan glasskiva

328915

2015-09-20