Ardy Strüwer färglitografi

Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARDY STRÜWER (1939):"Hyllning till en poet", signerad och daterad Ardy StrUwe Pasris 1981, 46/150, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

328924

2015-09-20