Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG SASEN (samtida): Storkyrkan från Skomakaregränd, signerad och daterad Stig Sasen Storkyrkan 1952, blandteknik, 31 x 24 cm
något buckligt blad
328925
2015-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här