Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-tal, modell engelsk snäck, bestående av: 6 matskedar, 6 kaffeskedar, total vikt ca 540 g, i etui
Monogramstämplade
328940
2015-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här