Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-tal, modell engelsk snäck, bestående av: 6 matskedar, 6 kaffeskedar, total vikt ca 540 g, i etui

Monogramstämplade

328940

2015-09-20