Hummergafflar

Hummergafflar
Hummergafflar
Hummergafflar
Hummergafflar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKALDJURSGAFFLAR / HUMMERGAFFLAR, nysilver, GAB, 1900-tal, reliefdekor med motiv av hummer,

Bruksslitage

328964

2015-09-20