Marie-Louise Ekman Bergenstråhle affischer 3 st

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN BERGENSTRÅHLE (född 1944),
(3), vid sängkanten, affischer, signerad och daterad 1976 i trycket, bildmått 67x79 cm vardera

328977

2015-09-20