Karikatyrer Kim
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARIKATYRER / TECKNINGAR, 6 st, bär signaturen Kim, delvis daterad -38 samt -45, föreställande bl a: Montgomery, Roosevelt, Churchill och Stalin, bladmått ca 29 x 23 cm samt 29 x 21 cm
Gulnade, skador i marginaler
328979
2015-09-20