Karikatyrer Kim

Karikatyrer Kim
Karikatyrer Kim

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARIKATYRER / TECKNINGAR, 6 st, bär signaturen Kim, delvis daterad -38 samt -45, föreställande bl a: Montgomery, Roosevelt, Churchill och Stalin, bladmått ca 29 x 23 cm samt 29 x 21 cm

Gulnade, skador i marginaler

328979

2015-09-20