Taburetter Karl-Johan
2015-09-20
328997
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, björk, sitthöjd 47 cm, 2 senare fotpallar medföljer.
proveniens: Enligt uppgift Prästtorp, Alseda socken, Småland
slitage renoverade