Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, björk, sitthöjd 47 cm, 2 senare fotpallar medföljer.
proveniens: Enligt uppgift Prästtorp, Alseda socken, Småland
slitage renoverade
328997
2015-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här