Taburetter Karl-Johan

Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan
Taburetter Karl-Johan

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, björk, sitthöjd 47 cm, 2 senare fotpallar medföljer.
proveniens: Enligt uppgift Prästtorp, Alseda socken, Småland

slitage renoverade

328997

2015-09-20