Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Ryttare mellan elva och midnatt", signerad och daterad M Pyk 1968, blandteknik på papper, 17,5x18 cm
329004
2015-09-20