Lavoar jugend

Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend
Lavoar jugend

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAVOAR, 1900-talets första kvartal, jugend, ovandel i sten, låda, dörrluckor med bakomvarande hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 100, 52x80 cm

Smärre slitage

329007

2015-09-20