Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
RAKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i imarifärger av flodlandskap med pagoder, längd ca
Zustandsbeschreibung
Lagningar
329012
2015-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner