Pokal ståletsning

Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning
Pokal ståletsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKAL, 1800-talets andra hälft, ståletsning, undertill märkt Olofström under krona, höjd 44 cm

Bucklor, slitage, med gåvoinskription

329019

2015-09-20