Väggapplicker gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för två ljus vardera, elektrifierade, höjd 52 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

329037

2015-09-20