Sigvard Bernadotte

Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): (2) "Spelkort", signerade och daterade Sigvard Bernadotte -84, färglitografier, EA, ca 35 x 22 cm

329044

2015-09-20